051-37638100 [email protected]

سئو سایت و متخصص سئو و بهینه سازی سایت در مشهد

سئو محلی برای مشهد

یکی از بخش های مهم برای سئو این است که سایت به صورت محلی بهینه سازی شود. همانطور که سئو سایت برای سایت های با زبان فارسی و اینگلسیس متفاوت می باشد. بهینه سازی و سئو سایت برای سایت های محلی و مشاغل مشهد متفاوت است. به عنوان مثل وقتی شما در مشهد زندگی می کنید کافی است در گوگل به دنبال کلمه “رستوران” بگردید، همانطور که مشاهده می کنید در نتایج گوگل فقط رستوران های مشهد لیست می شود و این نشان دهنده اهمیت سئو به صورت محلی و لوکال می باشد.

انواع سئو

یکی از مهمترین موارد که می تواند سبب موفقیت شما و یا کاهش رتبه شما در موتور های جستجوگر از جمله گوگل شود انتخاب روش است ، آری شما می توانید با انتخاب یک روش مناسب در سئو به قله های موفقیت روز افزون برسید و یا با انتخاب یک روش بد زمان را از دست داده یا به کسب یک موفقیت کوچک و کوتاه مدت بسنده نمایید. در اینجا به شرح روش های مختلف سئو می پردازیم:

سئو کلاه سفید

این روش که به روال اصولی سئو نیز معروف است شامل مجموعه اقداماتی می شود که به کسب جایگاه برتر در موتورهای جستجو طبق روال استاندارد گوگل می باشد، برای این روال در مجموع ۲۵۰ فاکتور اساسی در نظر گرفته شده است و شامل بخش های زیر می شود.

سئو کلاه سیاه

این روش و یا سایر روش های مشابه مانند سئو خاکستری شامل مجموعه اقداماتی می گردند که نه تنها با اصول گوگل در تضاد و تناقض می باشد بلکه انجام آنها سبب پنالتی شدن وب سایت و حذف آن از نتایج جستجو های گوگل می شود و برای سئو سایت شما بد می باشد اما ممکن است در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه خود نیز برسید که این موفقیت مقطعی و گذرا می باشد.

امروزه الگوریتم های گوگل پیشرفت های زیادی نموده است برای انجام سئو حرفه ای سایت بهتر است به شرکت های معتبر در زمینه سئو اطمینان نمایید.

یه سئو کلاه خاکستری هم داریم

که من زیاد سمتش نمیرم ولی یک سری از ترفنداش خیلی خوبه و خطر ناک ، تکنیک هایی که برای فریب موتور جستجو و کسب جایگاه سریع استفاده میشوند را اصطلاحا کلاه سیاه می نامیم، این تکنیک ها عموما موجب جریمه سایت شما و از دست رفتن جایگاه بعد از مدتی کوتاه میشوند. در مقابل تولید محتوای با کیفیت و فعالیت براساس استانداردهای مورد قبول گوگل را کلاه سفید می نامیم.

تکنیک های کلاه خاکستری یا همان Gray Hat روش هایی هستند که در مرز کلاه سیاه حرکت میکنند ولی قابل تشخیص توسط گوگل نخواهند بود. تکنیک هایی که سرعت رشد شما را به شدت افزایش میدهند ولی موجب نمیشوند که وارد منطقه خطر جریمه توسط گوگل شوید.