051-37638100 [email protected]

با توجه به فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند در عصر حاضر و توانایی اکثر مردم، از کودکان گرفته تا کهنسالان، در استفاده از تلفن های هوشمند، دیگر بازاریابی و تبلیغات به روش های قدیمی یعنی استفاده از بنر های بزرگ و پخش تراکت های زیادT پاسخگوی کسب و کار شما نخواهد بود. مخصوصا در زمان حال که افراد در هر زمان و در هر مکانی به راحتی به تلفن همراه هوشمند خود و به ویژه اپلیکیشن ها و برنامه های نصب شده بر روی تلفن خود دسترسی داشته و به قول معروف سر به زیر تر شده اند. در این مقاله می خواهیم درباره اهمیت طراحی اپلیکیشن اندروید و ios برای کسب وکار های نوپا و قدیمی توضیحاتی به شما کاربران بدهیم.

اهمیت طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در کسب و کار

اهمیت طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در کسب و کار

اگر کسب و کار شما مربوط به فروش یک محصول و یا یک خدمت می باشد و یا چیز های دیگر باشد، خیلی مهم است که شما این خدمات و محصولات را از طریق اپلیکیشن اندرویدی مخصوص کسب و کار خود نیز به فروش برسانید چرا که دسترسی کاربران به کالا و خدماتی که شما ارائه می دهید از این طریق بسیار ساده تر می باشد تا این که کاربر بخواهد مستقیما به فروشگاه و یا شرکت شما سر بزند و کالا یا خدمات خود را سفارش دهد. چون دیگر کاربر لازم نیست که با صرف وقت و هزینه در خیابان های شلوغ و ترافیک شهری سفر کند تا به خواسته ی مطلوب خود برسد و تنها با چند کلیک کار خود را به انجام می رساند.

از نظر بازاریابی و تبلیغات نیز شما با کمی تلاش می توانید خود را در بازاری جدید با اپلیکیشن اندرویدی مخصوص، کسب و کارتان به دیگران معرفی کنید. شما می توانید از طریق اعلان های تلفن همراه کاربران، جشنواره های فروش و تخفیف های ویژه ی خود را به آن ها نشان دهید و کاربران در کوتاه ترین زمان تنها با روشن نمودن تلفن همراه خود اعلان های مخصوص برنامه ی شما را خواهند دید.

اگر خدمات شما توسط خود برنامه ی اندرویدی ارائه می شوند این امکان را دارید تا اپلیکیشن اندرویدی خود را به صورت پولی به فروش برسانید. البته خرید های درون برنامه ای و تبلیغات درون برنامه ای نیز راه خوبی برای کسب درآمد از این راه است به شرطی که اپلیکیشن کسب و کار شما واقعا به درد کاربران و مشتریان شما بخورد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد

چه کسب و کار هایی نیاز به طراحی اپلیکیشن اندروید و ios برای خود دارند؟

تمامی کسب و کار ها می توانند برای خود یک اپلیکیشنی داشته باشند که خدمات و محصولات خود را از طریق آن ارائه دهند ممکن است شما یک دفتر فروش بلیط هواپیما داشته باشید و یا فروشنده ی کالای خاصی باشد و یا حتی خدماتی مانند درخواست سرویس تاکسی یا سفارش آنلاین غذا و یا کارواش را ارائه دهید، تمام این کسب و کار ها می توانند توسط اپلیکیشن های اندرویدی و ios به بهترین نحو به مشتریان خود خدمت رسانی کنند.

به عنوان مثال اگر شما مدیر یک رستوران بزرگ هستید می توانید برای رستوران خود طراحی اپلیکیشن اندروید و ios سفارش داده و مشتریان شما می توانند قبل از ورود به رستوران غذای خود را سفارش داده و در رستوران کمتر منتظر رسیدن غذا به دستشان باشند و یا حتی در هنگام نشستن در رستوران نیز کاربران می توانند غذای خود را به صورت آنلاین سفارش دهند و دیگر نیازی به یک فرد برای گرفتن سفارشان نخواهد بود.

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios یا طراحی سایت؟

اهمیت طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

شاید تا اینجای کار از خود این سوال را پرسیده باشید که چرا به جای طراحی اپلیکیشن اندروید و ios به دنبال طراحی سایت برای کسب و کار خود نروید و تمامی موارد بالا را از طریق سایت انجام ندهید؟

پاسخ این است درست فکر می کنید، اگر به تازگی می خواهید کسب و کار خود را از حالت کلاسیک به دنیای اینترنت و آنلاین وارد کنید و از انبوه مزایای ورود به دنیای اینترنت و بازاریابی اینترنتی استفاده کنید. پیشنهاد می شود که در ابتدا برای کسب و کار خود یک وب سایت طراحی کنید و اگر به این نتیجه رسیدید که می توانید آن را به صورت اینترنتی و آنلاین به پیش ببرید، سپس برای گسترش و رشدش می توانید به طراحی اپلیکیشن اندروید و ios نیز رو آورید. البته می توانید در ابتدای ورود به بازار اینترنتی از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام که کاملا رایگان هم می باشند نیز استفاده کنید. برای اینکه ببینید آیا کسب و کار شما ارزش هزینه کردن برای وارد شدن به دنیای مجازی را دارد یا خیر.

یک نکته ی بسیار مهم اینجاست که اگر برای کسب و کار خود یک اپلیکیشن خوب و با کیفیت درست کنید که کاربران به نسبت زیادی را جذب کند، نه تنها از رقبای خود در این زمینه پیشی گرفته اید بلکه می توانید در ازای گرفتن هزینه ای مشخص محصولات رقبا یا همکاران خود را در اپلیکیشن خود به نمایش بگذارید تا هم آنها از این راه به سود بیشتری برسند هم شما درآمد جدایی از این طریق کسب کنید. مانند سرویس های سفارش غذای آنلاین که توسط اپلیکیشن ها اندرویدی و آی او اسی کار خود را پیش می برند. این سرویس ها با جمع کردن چندین رستوران مختلف که امکان ارسال توسط پیک موتوری را دارند این خدمت را به مشتران ارائه می دهند که توسط این سرویس هر نوع غذایی را از هر رستوران دلخواه برای خود سفرش داده و پس از پرداخت هزینه، درب منزل خود تحویل بگیرد.

گروه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios رز این خدمت را به شما ارائه می دهد که برای کسب و کار شما یک اپلیکیشن مخصوص و ویژه ی اندرویدی و آی او اسی، با بالاترین کیفیت طراحی کند تا شما کسب و کار خود را از طریق این اپلیکیشن گسترش دهید. حتی اگر کسب و کاری ندارید و ایده ی خوبی به ذهنتان خطور کرده که می توان نسبت به طراحی اپلیکیشن اندروید و ios برای آن اقدام کرد، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.