051-37638100 [email protected]

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و همچنین نیاز شرکت ها و کسب و کار های کوچک و بزرگ برای ورود به فضای مجازی و ارائه ی خدمات و محصولات خود از طریق سایت های اینترنتی، شرکت های بسیاری هم برای طراحی سایت ارزان در مشهد و سایر شهر ها ظهور کرده اند اما طراحی سایت ارزان به چه قیمت؟

کم کردن هزینه های طراحی سایت در ازای پایین آوردن سطح کیفیت خدمات به هیچ وجه به صرفه نیست چرا که شرکت های زیادی به خاطر طراحی سایت ارزان در مشهد و تهران و … کیفیت خدمات و کار نهایی را به شدت پایین می آورند و مواردی بوده به خاطر کم کردن هزینه ها شرکت طراحی سایت از قالب های آماده و رایگان به جای قالب اختصاصی برای مشتریان خود استفاده کرده اند و خدمات پشتیبانی سایت را نیز برای مشتری انجام نمی دهند.

البته در این بین شرکت های طراحی سایت خوبی نیز هستند که در ازای هزینه ی بسیار مناسب و کمی که دریافت می کنند خدمات بسیار خوب و با کیفیتی به مشتری ارائه می دهند و گروه رز از همین شرکت ها است که تضمین طراحی سایت ارزان در مشهد و با بالاترین کیفیت را به مشتریان خود می دهد.

چه ملاک های در قیمت طراحی سایت ارزان در مشهد تاثیر گذارند؟

هزینه های طراحی سایت در مشهد و شهر های دیگر تفاوت دارد و هر سایتی با توجه به امکاناتی که لازم دارد هزینه ی به خصوصی برای خود دارد. در ادامه می خواهیم چند ملاک تاثیر گذار در هزینه ی طراحی سایت را برای شما کاربران بازگو کنیم.

دامنه و هاست

 هر سایتی برای وجود آمدن نیاز به یک نام دامنه و یک فضای ذخیره سازی اطلاعات دارد که معمولا برای سایت های تازه کار از هاست اشتراکی استفاده می کنند. هزینه ی پسوند دامنه و هاست بسیار در هزینه ی نهایی طراحی سایت تاثیر گذار است چراکه دامنه ها با پسوند ir حدود ده هزار تومان هزینه دارند درحالی که دامنه های با پسوند com در حدود ۱۳۰ هزار تومان برای مشتری هزینه دارند. قیمت های هاست نیز به همین صورت است و از فضاهای کم با هزینه ی ۵۰ هزار تومان شروع می شود تا سرور های چند میلیون تومانی.

ظاهر و باطن سایت

بیشترین سهم هزینه ی یک سایت متعلق به طراحی گرافیکی و قالب سایت و همچنین کد نویسی آن می باشد چرا که اصلی ترین و مهم ترین کار یک گروه طراحی سایت حرفه ای کدنویسی تمیز و اصولی آن سایت می باشد و به همین دلیل قسمت اعظم هزینه ها مربوط به این بخش می باشد.

پشتیبانی و امنیت

به این نکته دقت کنید که یک قسمتی از هزینه های طراحی سایت مربوط به پشتیبانی هایی است که شرکت طراحی سایت در آینده به شما ارائه می دهد و بعضی از شرکت های طراحی سایت ارزان در مشهد یا بقیه شهر ها به این دلیل هزینه های خود را کم کرده اند که خدمات پشتیبانی را به مشتری ارائه نمی دهند و به هر دلیلی اگر سایت مورد نظر در آینده با مشکلی مواجه شد دیگر پاسخگوی مشتری نمی باشند. برای امنیت سایت نیز مطمئن شوید که شرکت طراحی سایت تضمین امنیت سایت را  به شما از نظر هک شدن خواهد داد.

برای سفارش طراحی سایت ارزان در مشهد و یا دیگر شهر های کشور با حفظ کیفیت و خدمات عالی به ما مراجعه کنید.