051-37638100 [email protected]

عملکرد مثبت و ویژه ی فضای دیجیتال باعث شده است تا توجه همه افراد به این فضا جلب شود. می توان گفت روزانه صدها سایت وارد وب سایت می شوند و به همین میزان، شاید صدها سایت از این شبکه جهانی ریزش می کنند. اما واقعا چرا چنین اتفاقی روی می دهد؟ به نظر شما کم کاری مدیران سایت دلیل این اتفاق است یا کم تجربه بودن آن ها، علت وقوع این ریزش است!؟

شاید برایتان جالب باشد که خیلی از افراد وقت بسیار زیادی را برای بهبود سایت خود می گذارند و سعی می کنند تا سایت خود را پر بیننده و محبوب جلوه دهند. در این مقاله از رز قصد داریم تا به علت این موضوع بپردازیم. تا انتها این مقاله همراه ما باشید تا به پاسخ پرسش هایی که شاید برای شما هم سوال باشد، پی ببریم.

امروزه با ورود اسمارت فون ها و گوشی های همراه بیشتر کاربران به علت راحت بودن و در دسترس بودن ترجیح می دهند از گوشی های همراه خود به جای استفاده از کامپیوتر استفاده کنند. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که همه کاربران نمی توانند، اسم و دامنه سایت شما را برای همیشه به خاطر بسپارند. اما این مشکل با استفاده از اپلیکیشن ها به راحتی حل می شود.  با استفاده از طراحی اپ ارزان برای شروع کار می توانید به اهداف خود که کسب درآمد بیشتر است برسید.

مزایای استفاده از اپ موبایل چیست؟

۱- شما به عنوان صاحب یک کسب و کار همیشه در دسترس مشتریان خود هستید و می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید.

۲- کاربران شما دیگر احتیاج ندارند نام دامین و سایت شما را به سختی به خاطر بسپارند. و هر وقت بخواهند می توانند تنها با اشاره کردن بر روی اپ شما، وارد دنیای شما شوند.

۳- معرفی کردن اپ شما به دیگران بسیار راحت اتفاق می افتد. مردم می توانند آن را بین خود شیر کنند.

طراحی اپ ارزان

بیشتر مدیران و صاحبان کسب و کارها برای معرفی  و توسعه کسب و کارشان به طراحی اپ ارزان و طراحی وب نیاز دارند. طراحی اپلیکیشن برای همه کسب و کارها ایده آل و وسوسه برانگیز است، مخصوصا  برای شرکت هایی که در ابتدای کار هستند، بسیار مناسب و منطقی است. این شرکت ها می توانند با هزینه های کم، محصولات و خدمات خود را به سادگی با بیشترین بازدهی به دیگران معرفی کنند. طراحی اپ ارزان به خوبی برای توسعه کسب و کار شما مفید است، می توان گفت طراحی اپلیکیشن در حال حاضر سریعترین ،ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش ارتقای کسب و کار می باشد.

طراحی اپ ارزان و حرفه ای

پنل مدیریت طراحی اپلیکیشن باید چگونه باشد ؟

پنل مدیریت باید به گونه ای باشد که به روز رسانی ، ویرایش و مدیریت اپلیکیشن برای مدیر بسیار آسان و راحت باشد. همچنین پنل قابلیت توسعه را داشته باشد.

چگونه می توان طراحی اپ ارزان داشته باشیم؟

بعضی از شرکت های طراحی اپلیکیشن به چند دلیل کار طراحی اپ ارزان را انجام می دهند.

 1. اولین دلیل این است که شرکت ها خواهان جلب مشتری هستند. مشتریان معمولا جذب خدمات ارزان و بهینه می شوند. استراتژی قیمت ارزان تر، معرفی و شناخته شدن است. پس از مدتی استفاده از این کار و جذب مخاطبان هدف، مدیران به مرور قیمت ها را بیشتر می کنند و با رقبا یکی می شود.
 2. یکی دیگر از دلایل قیمت پایین، عدم وجود واسطه است. شرکت های طراحی اپلیکیشن که کار را بدون واسطه انجام می دهند، قیمت های مناسب تری دارند و از شما هزینه اضافی دریافت نمی کنند.
 3. سومین دلیل برای معرفی کار است. شرکت های طراحی اپ ارزان معمولا به علت ایجاد نمونه کار و رزومه قوی برای خود از این روش استفاده می کنند. البته این به معنای نمونه کار ضعیف نیست بلکه در این موارد معمولا تیم تمام توان خود را برای ارائه یک اپلیکیشن خوب می گذارند تا یک رزومه قوی و خوب برای خود ایجاد کنند.

نکته مهم این است که طراحی اپ ارزان به معنای طراحی بهترین اپلیکیشن نیست بلکه در طراحی اپلیکیشن کیفیت و طراحی درست و کاربرپسند حائز اهمیت است. ما در رز رسالت خود را بر مبنای کار قوی و کاربرپسند و ارزان گذاشته ایم و به شما این اطمینان را می دهیم که اپلیکیشن شما را با ارزان ترین قیمت و کیفیت بالا طراحی کنیم تا منجر به کسب دآمد و رونق کار شما شود.

نکات مهم در طراحی اپلیکیشن

قبل از طراحی اپلیکیشن نیاز است به موارد زیر دقت کنید تا به هدف خود دست یابید:

 1. تحقیقات بازار و رقبا را انجام دهید.

  قبل از طراحی اپلیکیشن نسبت به بازار و رقبای خود اطلاعات کافی را به دست آورید و با شناخت کافی وارد بازار شوید. اگر این مرحله را به درستی انجام ندهید، تمام زحمات و هزینه های خود را به باد داده اید و وقت خود را تلف کرده اید. از رقیبان خود اطلاعات درست و کافی به دست آورید. نقاط ضعف و قوت آن ها را دقیقا شناسایی کنید تا شما اشتباهات آن ها را تکرار نکنید. و بتوانید از نقاط قوت آن ها استفاده کنید و سرلوحه کار خود قرار دهید.

  در ضمن توجه داشته باشید که در زمان تحلیل بازار از نظرات مشتریان نیز غافل نشوید. نظرات و پیشنهادات کاربران به خوبی می تواند به شما جهت دهی مناسب دهد و شما را در مسیر درستی قرار دهد. همچنین نظرات مشتریان در رابطه با آیتم‌های اپلیکیشن و ویژگی های آن را بررسی کنید تا اپلیکیشنی کاربری و محبوب بسازید.

 2. جامعه هدف اپلیکیشن را مشخص کنید.

 3. اپلیکیشن باید چیز جدیدی برای عرضه کردن داشته باشد .

 4. سرعت اپلیکیشن را بالا ببرید تا وقت کاربر تلف نشود.

 5. به کارایی و کیفیت اپلیکیشن دقت کنید.

طراحی اپ ارزان و حرفه ای خود را به رز به عنوان شرکت طراحی سایت مطرح در مشهد، بسپارید.