051-37638100 [email protected]

قیمت طراحی سایت

حضور فعالانه در فضای مجازی نیازمند ابزارهایی است که از آن جمله می توان به یک وب سایت قوی و کامل و یک اپلیکیشن موبایل و همچنان حضوری قوی در شبکه های اجتماعی اشاره کرد و یکی از مهمترین ابزارهای حضور، طراحی وب سایت است که قیمت طراحی سایت حالتهای متفاوتی دارد که در جدول زیر معرفی می شود.

سایت سفارشی

بهترین انتخاب با توجه به نیاز شما
متغیر
 • امنیت بالا
 • دسترسی به کد های سورس سایت
 • طراحی حرفه ای
 • استفاده از زبان های PHP و ASP

سایت شخصی

بهترین انتخاب برای معرفی و پرزنت
۱,۵۰۰,۰۰۰
 • دامنه رایگان IR
 • دارای فرم تماس و فرم سفارشی
 • گالری تصاویر
 • پنل مدیریت سایت

توضیحاتی در مورد قیمت ها

قیمت طراحی سایت در مشهد یا تهران یا سایر شهرهای کشور، متفاوت است. به این صورت که بسته به هزینه های نیروی انسانی، هزینه های تامین منابع و همچنین متخصصین و پشتیبانی و نوع پیاده سازی از لحاظ رعایت استانداردها یا عدم رعایت آنها در طراحی وب سایت، قیمت متفاوت خواهد بود.

علت تفاوت هزینه ها در طراحی سایت

هزینه طراحی سایت از مبالغ بسیار پایین شروع شده و این قیمت تا چند ده میلیون تومان نیز وجود دارد. هر شرکتی بسته به نوع خدمات خود و شرایط جانبی، قیمتگذاری مناسبی را که برای مشتریانش بهتر باشد انجام می دهد. اما باید دقت کرد که قیمت طراحی  سایت را تا حدی متعادل نگاه داشت زیرا مشتریان علاوه بر شرکت شما، از دهها شرکت طراحی سایت دیگر نیز استعلام قیمت گرفته و تا حدی در جریان هزینه طراحی وب سایت و طراحی گرافیکی و کدنویسی و همچنین قیمت برنامه نویسی سایت هستند.

برخی مواردی که در تعیین هزینه طراحی وب سایت تاثیرگذارند به شرح زیر است:

 1. هزینه دستمزد منابع انسانی
 2. هزینه های رفاهی و جانبی
 3. مدت زمان پشتیبانی
 4. شرایط پشتیبانی و عمق آن
 5. اختصاصی یا آماده بودن امکانات
 6. شرح امکانات سایت
 7. میزان پیچیدگی فرایندهای سایت
 8. زبان برنامه نویسی
 9. هسته پیاده سازی وب سایت
 10. موارد مرتبط با مجوزهای دریافت شده

این ها فقط برخی از موارد تاثیرگذاردرهزینه بود که طبیعتا فاکتورهای متفاوت دیگری نیز در تعیین قیمت طراحی وب وجود دارند. باید در نظر داشت در صورتیکه قیمت تمام شده یک وب سایت و یا یک پروژه برنامه نویسی به طور دقیق و صحیح مطالعه و بررسی نشود، شرکت مربوطه در نهایت متضرر خواهد شد و البته در نهایت مشتری از این مسئله دچار چالش خواهد شد زیرا اجرا و موارد مربوط به پشتیبانی ممکن است تحت تاثیر این قضیه قرار گیرد.

ما در شرکت طراحی سایت در مشهد تمام تلاش خود را می کنیم تا با ارائه مشاوره های دقیق و هدفمند به مشتریان گرامی، آنها را از باید ها و نبایدها طراحی وب مطلع کرده و مسیر راه مناسبی را برای انجام پروژه های آنلاین در پیش رویشان قرار دهیم.