051-37638100 [email protected]

چرا هنرمندان به وب سایت نیاز دارند؟

می توان گفت هنرمندان بیشتر از هرکس دیگری به وب سایت نیازمندند؛ یک وبسایت مواجهه به آثار شما را بصورت چشمگیری افزایش می دهد و به شما کمک می کند آثار هنری خود را بدون واسطه (گالری یا نماینده) به فروش برسانید.

سه دلیل عمده برای این امر وجود دارد:

  1. مخاطبان اطمینان حاصل کنند که هنر شما جدی است
  2. . یک تصویر حرفه ای از آثارتان طراحی کنید
  3. کنترل دارایی ها و بازاریابی

اکثر شرکت ها به یک وب سایت عالی نیاز دارند تا به طور جدی مورد توجه قرار گیرند. هنگامی که یک هنرمند تصمیم به فروش آثار هنری خود می کند و تصمیم می گیرد که یک کسب و کار شروع کند، نیاز دارد که به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

پس اطمینان حاصل کنید که وب سایت مدرن، حرفه ای، به روز شده ای داشته باشید تا افراد بتوانند شما را پیدا کنند. انجام این کار باعث می شود مخاطبانتان، شما را با اطمینان به این که یک هنرمند جدی هستید، بشناسند.

دومین دلیل لزوم وب سایت این است که شما میتوانید با شخصی سازی صفحه مختص خودتان و اعمال رنگ بندی های جذاب و … به بازدید کننده نشان دهید که سلیقه خوبی دارید و با دقت و نظم هر کاری را انجام میدهید؛ بهرحال در وهله اول این وب سایت است که معرف شماست.

و سومین دلیل نیز این است که شما به وب سایت خودتان نیاز دارید تا دارایی های بازاریابی خود را کنترل کنید. استفاده از خدمات شخص ثالث مانند فیس بوک، اینستاگرام و پینترست وجود دارد که شما هیچ کنترلی در نمایش آثار هنری خود ندارید، در بسیاری از این شبکه ها تبلیغات خودشان را در اولویت نمایش می دهند و ممکن است آثار هنری شما به تاخیر بیفتد.

بنابراین با داشتن یک وب سایت بهینه مطئن شوید که مخاطبان در کمترین زمان به شما خواهند رسید.