051-37638100 [email protected]

همانطور که می دانید هر کار برای این که به بهترین نحو انجام شود باید به دست متخصص آن انجام شود. به عنوان مثال برای طراحی سایت حرفه ای نسبتا نمی توان به هر کسی اعتماد کرد.  برای اینکه بتوانیم از حرفه ای بودن طراحی سایت خود مطمئن شویم؛ باید در این مورد اطلاعات خوبی داشته باشیم. در مقالات قبلی به این نکته اشاره کرده ایم که طراحی های وب در شهر های مختلف با هم چه تفاوت هایی دارند و چه دلیلی وجود دارد که ما باید کار را به افرادی که در شهر خودمان (بلاخص در مشهد که کلانشهر است) هستند بسپاریم.

در این مقاله با رز همراه باشید تا بیشتر در مورد طراحی سایت حرفه ای بگوییم.

اصول اولیه در طراحی سایت حرفه ای

با توجه به مواردی که گفته شد،  ممکن است نیاز داشته باشیم تا با تیم مورد نظر برای طراحی سایت، قراردادی تنظیم کنیم و تیمی در کلان شهر ها برنده است که دفتری برای کار خود داشته باشد. زیرا بعضی از افراد برای سپردن پروژه های خود به اعتماد بیشتری نسبت به وب سایت و رزومه نیاز دارند و شما برای به دست آوردن این گونه مشتریان بهتر است تا دفتری برای کار خود داشته باشید. چنانچه توانایی پرداخت قیمت این دفتر ها را ندارید بهتر است بر روی پروژه ها و رزومه تاکید بیشتری داشته باشید و قوی تر عمل کنید.

تیم طراحی سایت در مشهد با عنوان رز برای همین در کنار شماست تا بتوانید به صورت کاملا حرفه ای سایتی در هر زمینه ای را داشته باشید. رز یک تیم متعهد و کاملا متخصص در کار خود است. در واقع تیم متخصص طراحی سایت حرفه ای در اختیار شماست تا بتوانید راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود را به آن بسپارید و با خیالی راحت بر کسب و کار خود مدیریت کنید.

چگونه طراحی سایت حرفه ای داشته باشیم؟

شاید یکی از دغدغه های شما هم مانند بعضی از مدیران شرکت های استارتاپی و یا شرکت های تجاری این باشد که برای معرفی خودشان به بازار های موجود باید چه کاری انجام دهند؟ سایت چگونه باید طراحی شود تا بتواند اعتماد مشتریان را به ما جذب کند؟ ما باید چگونه سایتی داشته باشیم تا مشتری های فعلی مان روز به روز اعتماد بیشتری به ما بکنند و به مشتری های ثابت تبدیل شوند؟ و…  برای اینکه جواب تمامی این سوالات را بدانید رز سعی کرده است تا در بخش بلاگ خود برای شما عزیزان مطالبی را فراهم کند. شما می توانید با مطالعه این مقالات جواب اکثر این سوالات را پیدا کنید.

انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای

نکته مهم دیگری که لازم بود در مورد آن توضیحاتی به صورت جداگانه و اختصاصی داده شود سر و صداها و تبلیغات کاذب بعضی شرکت هاست. شما به عنوان یک مدیر کارکشته و حرفه ای باید سعی کنید تا از معیار های واقعی برای انتخاب یک تیم طراحی سایت استفاده کنید.بعضی از شرکت ها در سطح مشهد و دیگر مکان های ایران وجود دارند که در عمل هیچ چیزی ندارند.

این گونه شرکت ها معمولا در تبلیغات مانور بیشتری می دهند و به نحوه ای خود را معرفی می کنند تا مشتریان به کذب بودن تبلیغات آن ها شک نکنند. به عنوان مثال ممکن است شما نیز تبلیغات طراحی سایت با ۵۰ هزار تومان را دیده باشید. شاید هزینه طراحی یک سایت وردپرسی و ساده پنجاه هزار تومان باشد اما شما تنها به یک سایت احتیاج ندارید. شما باید یک تیم طراحی سایت حرفه ای را در کنار خود داشته باشید تا در صورت بروز مشکلات بتوانید از آن ها در مرتفع کردن چالش ها کمک بگیرید.

معمولا افراد یا شرکت هایی که هزینه های این چنینی برای طراحی سایت از مردم دریافت می کنند کلاه بردار هستند و یا در خوش بینانه ترین حالت تنها سایت شما را راه اندازی می کنند و اصلا برایشان اهمیتی ندارد که این سایت بر اساس اصول طراحی بر پا شده و یا اصلا مناسب برای کاربران شما هست یا خیر.
اگر بخواهیم به طور کلی در این مورد نکته ای بگوییم باید گفت که هیچ وقت تمامی کسانی که خود را پرچم دار یک کار می دانند حرفه ای نیستند. این مورد نیز در طراحی سایت صدق می کند و باید دقت کرد که تبلیغات حرفه ای و فریبنده باعث نشود تا بعد از مدتی احساس کنید پول خود را در سطح زباله ریخته اید.

مدت زمان مورد نیاز برای طراحی حرفه ای سایت چقدر است؟

این مورد که بعضی از شرکت ها طراحی را در چند روز انجام می دهند تقریبا غیر عقلانی است. طراحی سایت حرفه ای معمولا بین یک هفته در بهترین حالت تا یک ماه زمان بر است و برای سئو کردن وب سایت نیز مدت زمانی حدودا از بین یک ماه تا چهار ماه بسته به تعداد کلیدواژه های کسب و کار و خود کلیدواژه ها دارد و متغیر است. این که فرد یا افرادی بتوانند تمامی این کار ها را در ظرف چند روز انجام دهند واقعا قابل درک نیست و باید به حرفه ای بودن آن تیم شک کرد. زمان مناسب برای طراحی یک سایت در بهترین تیم ها حدود یک هفته الی دو هفته است و کار های حرفه ای حداقل همین اندازه زمان می برند.

اصول طراحی های رز با توجه به تمامی مواردی که گقته شد و مطالب تکمیلی که در دیگر مقاله ها گفته شده است نوشته شده است. طراحی هایی بر اساس اصول مدرن و بروز همراه با کیفیت در کنار قیمت مناسب برای شما مشتریان عزیز چیزی است که رز در پی به وجود آوردن آن است. زمان گرفتن پروژه و بررسی آن تا زمان تحویل در این مجموعه به همان مقدار بازه های متعادل طراحی سایت حرفه ای است که پیش از این گفتیم. ما به عنوان یک تیم طراحی سایت حرفه ای متعهد می شویم تا اگر بعد از مدتی نیاز یا مشکلی برای سایت شما به وجود آمد آن را رفع و یا باز طراحی کنیم. چیزی که جزو دیگر حقوق مشتریان است.

یک تیم طراحی سایت حرفه ای بگیرید. منتظرتان هستیم.