051-37638100 [email protected]

با توجه به گسترده شدن گوشی های هوشمند در بین مردم و افزایش کارایی ها و امکانات آن ها خیلی از کسب و کار ها و افراد برای معرفی خود و خدماتی که می دهند به این بازار رو آورده اند. سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید به دلیل این که پرطرفدار ترین سیستم عامل در بین گوشی های هوشمند است نیز افزایش پیدا کرده است و افراد به دنبال شرکت های مختلفی هستند تا طراحی اپلیکیشن ارزان را برای آن ها انجام دهد.

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید گستردگی زیادی دارد. مانند ساخت اپلیکیشن برای سایت فروشگاهی، سایت خبری، شرکت های خصوصی و نهاد های مختلف، هتل ها و سیستم های رزرواسیون و … . شما می توانید با داشتن نرم افزاری قوی گوی رقابت را از سایر رقبا بگیرید و شانس خود را در رسیدن به موفقیت بالا ببرید. با رز در ادامه همراه باشید.

مزیت های سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

با طراحی اپلیکیشن مخصوص کسب و کار خود می توانی آخرین خدمات و محصولات و همچنین سریع ترین اخبار و پیشنهاد ها را به مشتریان خود برسانید و همواره به روز باشید. به علاوه بستری راحت تر را برای مخاطبان خود فراهم کرده تا بهتر و سریع تر با شما تعامل داشته باشند.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که قبل از هر چیز هدف و نیاز خود را از داشتن یک نرم افزار مشخص کنید و آن ها را طبقه بندی کنید. به عنوان مثال معین کنید که کاربران احتمالی این اپلیکیشن چه کسانی خواهند بود و چه نیاز ها و  خواسته هایی دارند و شما قرار است چه چیزهایی را به آن ها در جهت رفع نیاز ها و بر طرف سازی مشکلاتشان، ارائه کنید. یا این که هر بخشی را که مد نظر دارید با تمام جزئیات تا آن جایی که می توانید بنویسید تا شرکت طراحی اپلیکیشن به هنگام ساخت اپ شما دچار مشکل نشود و خروجی که تحویل شما خواهد داد آن چیزی باشد که مد نظرتان بوده است.

طراحی اپلیکیشن اندروید برای برای شرکت ها و موسسات

طراحی اپلیکیشن اندروید برای برای شرکت ها و موسسات

به بسیاری از شرکت ها با توجه به بازار امروز پیشنهاد می شود برای آن که بتوانند بهتر رقابت کنند، اپلیکیشنی هم در کنار سایت و سایر امکانات خدمات دیجیتال مارکتینگ داشته باشند. البته تمام این ها باز هم بر میگردد به هدف آن شرکت و این که چگونه می خواهد با مشتریانش در ارتباط باشد و آن ها را جذب کند.

البته داشتن اپلیکیشن فقط به معرفی شرکت و یا سازمان و موسسه خود محدود نمی شود بلکه هدف از سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید، می تواند فروش محصول و یا خدمت خود باشد. امروزه از این طریق اگر حرفه ای و طبق اصول عمل کنید می توانید به درآمدی بسیار بالا دست پیدا کنید.

طراحی اپلیکیشن برای سایت

بسیاری این اعتقاد را دارند که طراحی سایت و کار کردن بر روی آن کافی است و داشتن اپ مخصوص زیاد تاثیر گذار و مفید نخواهد بود. ولی حرف این گونه افراد کاملا بیهوده است چرا که داشتن یک اپ حرفه ای در کنار سایتتان می تواند کسب و کار شما را گشترش دهد و آن را شناخته شده تر بکند. به عنوان مثال سایتی مانند آپارات را در نظر بگیرید. این سایت برای این که کاربرانش راحت تر بتوانند ویدیو های مد نظرشان را ببینند، اپلیکیشن آپارات را راه اندازی کرد. اکنون بسیاری از مخاطبان این سایت از این طریق با این سایت در تعامل هستند.

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید برای سازمان ها

از آن جایی که خیلی از کار ها الکترونیک شده اند و شما دیگر لازم نیست کار های سابق را یه عنوان مثال برای انجام کار خود انجام دهید، اگر مدیر سازمان یا اداره ای خاص هیتید بهتر است برای ارائه بهتر خدمات خود و جلب رضایت ارباب رجوعا به فکر طراحی اپ اختصاصی خود باشید. به عنوان نمونه بانک ها را در نظر بگیرید که جزو سازمان هایی هستند که بسیار در این زمینه عالی عمل کرده اند. امروزه شما می توانید بسیاری از کار های بانکی خود را از طریق خدمات اینترنتی بانک داری که آن ها از طریق سامانه هایی که بانک ها طراحی کرده اند انجام بدهید این کار نه تنها کار ار بریا شما ساد تر کرده و در وقت شما هم صرفه جویی می کند باعث می شود تا در زمینه های شهری و محیط زیستی هم تغییرات مثبتی را شاهد باشیم.

هزینه سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

قیمتی که شما برای طراحی یک نرم افزار پرداخت می کنید قطعا همانند قیمت طراحی سایت، به ویژگی های آن بستگی دارد. بسته به نوع تکنولوژی ها مورد استفاده در آن، نوع طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری و سایر ویژگی های دیگر، هزینه ها و تعرفه ها متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اپلیکیشن نیتیو نسبت به یک نرم افزار هیبریدی قیمتی بالا تر خواهد داشت ولی باز هم تمام این ویژگی ها به نیاز شما و هدفتان از داشتن اپ بر میگردد. لازم نیست که حتما اپلیکیشنی گران را برای شما طراحی کنند و ویژگی های زیادی برایش در نظر گرفته شود. بلکه مهم ترین نکته این است که نیاز مخاطب خود را به بهترین، ساده ترین و در کمترین زمان ممکن از طریق این روش بر طرف سازید.

نکته دیگری که می تواند در قیمت سفارش شما تاثیر بگذارد نوع سیستم عاملی است که اپ را قرار است پشتیبانی کند. اپ هایی که برای سیستم عامل ios نوشته می شود هزینه ای بیشتر نسبت به اندروید را برای سفارش دهنده دارد و دلیل آن هم به ابزار های تولیدی آن بر می گردد.

در پایان نکته ای را که حتما باید به آن اشاره کنیم این است که در انتخاب شرکت و یا شخصی که قرار است سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید قبول کند هم دقت لازم را داشته باشید تا بعد دچار مشکل نشوید. مهم ترین ویژگی هایی که می توانیم به آن ها اشاره کنیم این است که باید قابل اعتماد و با تجربه باشد، به تمام نیاز ها و خواسته های شما به درستی پاسخ دهد و همچنین طراحی خود را گارانتی و پشتیبانی کند تا اگر مشکلی ب وجود آمد آن را بر طرف کند.