051-37638100 [email protected]

شاید شما هم در نظر دارید که وب سایتی را برای کسب و کارتان تاسیس کنید و خود کسب و کار اینترنتی خودتان را در فضای وب پایه گذاری کنید. قبل از هر چیز به شما تبریک میگوییم. با ورود به دنیای وب شما یک برگ برنده نسبت به رقبای خود دارید. طراحی سایت در مشهد توسط افراد زیادی انجام میشود که ممکن است تمام آن ها به صورت حرفه ای نباشد. اگر با این مشکل روبرو شده اید که کدام شرکت برای این کار حرفه ای تر است و میتوانید به چه کسی اعتماد کنید ما به شما معیار هایی را معرفی میکنیم تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

شیوه پرداخت و عقد قرارداد

ممکن است شما نیز به شیوه پرداخت مبلغ پروژه خود حساس باشید و یا ایده ای استارتاپی داشته باشید که نیاز به تامین امنیت دارد. یا به هر صورت نیاز داشته باشید که با شرکت مربوطه وارد یک قرارداد محضری شوید. در این صورت لازم است که شما با شرکتی وارد کار شوید که مکانی برای شرکتش در نظر گرفته باشد و قابلیت صحبت حضوری با کارشناسان شرکت وجود داشته باشد. از این رو بهتر است که اگر جزو این افراد هستید با شرکتی که در حوزه طراحی سایت در مشهد فعالیت میکند قرارداد خود را ببندید.

طراحی متناسب با کار شما

تصویری از چند کامپیوتر و جرثقیل برای طراحی سایت در مشهد

یک طراح سایت خوب علاوه بر رعایت مسائل اولیه و مهم هر وب سیات مثل سرعت، سئو، طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا، طراحی رابط کاربری آسان و… که معمولا تمامی شرکت های طراحی سایت آنها را رعایت میکنند باید بر روی روانشناسی طراحی نیز دقت کند. این که یک طراح بداند با چه مردمی به عنوان کاربر روبرو است و این وب سایت بیشتر برای چه دسته ای از افراد جامعه به کار برده میشود، میتواند در طراحی بهتر او نقش موثری داشته باشد. ورود به بحث های رنگ شناسی، نوع طراحی از نظر لطیف بودن و یا سخت بودن، طراحی رابط کاربری مناسب و… بخش ها، از این جمله ویژگی های خاص است. این ویژگی ها را در کار های هر شرکتی نمی بینید. این نوع طراحی سایت در مشهد نیز بسیار کم است و به ندرت پیدا میشود.

فقط مشتریان راضی خود را در سایتش نمایش ندهد

این که شما با شرکتی صادق کار کنید میتواند برای طول پروژه تان نیز بسیار مفید و اعتماد آور باشد. قطعا یکی از ویژگی های شرکت های خوب رضایت مشتریان است و برای این کسب اعتماد معمولا شرکت های مختلف نظرات مشتریان خود را در صفحه اول قرار می دهند. اما اگر در وب سایت رسمی شرکتی از انتقاد ها و نظرات خاکستری مشتریان نیز گذاشته شده بود، شما میتوانید به شرکت اعتماد کنید. با این وجود انتظار نمیرود که شرکت ها هر انتقادی را در سایت خود قرار دهند اما این که مشتریانشان از یک بخش کار کمی ناراضی باشند می تواند بهتر از نظراتی باشد که همه چیز خوب و روشن است.

امیدوارم بتوانید شرکتی خوبی را برای طراحی سایت در مشهد و یا در شهر های دیگر پیدا کنید و علاوه بر نکات اصلی و روتین طراحی سایت به نکات بالا نیز دقت کنید.