051-37638100 [email protected]

امروزه دیگر فروش محصولات به صورت حضوری و به این صورت که مشتری به فروشگاه مراجعه کرده و پس از بررسی محصول به صورت حضوری، محصول را خریداری کند، کم طرفدار شده و بسیاری از مشتریان و کاربران شما علاقه دارند که نیاز های خود را به صورت اینترنتی برطرف کرده و محصولات شما را به صورت اینترنتی خریداری کنند. دراین مطلب می خواهیم درباره سایت های فروشگاهی و طراحی سایت فروشگاهی در مشهد توضیحاتی به شما کاربران بدهیم.

اهمیت استفاده از سایت فروشگاهی

تصویری از یک سایت و شعار طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

با توجه به مواردی که در بالا گفته شد و متمایل شدن کاربران به خرید از فروشگاه های اینترنتی، درخواست برای طراحی سایت فروشگاهی نیز بالا رفته و شرکت های طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و شهر های دیگر که آماده دریافت سفارش از شما کاربران هستند، درآمد خوبی از این راه بدست آورده اند.

شما در سایت های فروشگاهی نه تنها محصولات فیزیکی خود را می توانید به فروش برسانید بلکه می توانید خدمات خود، بلیط سینما یا، رزرو وقت برای ویزیت دکتر، فروش فایل های pdf دانلودی، فروش نرم افزار های حسابداری و هر آنچه که به ذهن شما می رسد را به فروش برسانید.

تفاوت های سایت های معمولی با فروشگاهی

وب سایت ها معمولی مانند وب سایت های شرکتی، خبری، مجلات و … همگی معمولا دارای یک فرم خاص هستند. به طور مثال همگی دارای یک منو، قسمت اخبار تازه، درباره ی ما، توضیحاتی درباره ی شرکت، تعدادی عکس از شرکت و مواردی از این قبیل می باشند. اما سایت های فروشگاهی دارای امکانات بیشتر هستند و فرم متفاوتی نسبت به دیگر انواع سایت ها دارند. به طور مثال این نوع سایت ها دارای اسلاید شو محصولات برتر، قسمت محصولات ویژه همراه با تخفیف، قسمت محصولات جدید و تازه ، قسمت محصولات پر فروش، بخشی برای فیلتر کردن محصولات و دیگر موارد همانند این ها می باشند.

از این رو معمولا قیمت طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و سایر شهر ها نسبت به طراحی سایت های دیگر بالاتر می باشد و همانطور که معلوم است، سود بیشتری از این سایت ها به مدیر سایت تعلق می گیرد. البته موارد بسیار زیادی در هزینه ی طراحی سایت موثر هستند که به عنوان مثال واکنشگرا بودن سایت از مهمترین این موارد است.

تفاوت های شرکت های طراحی سایت فروشگاه در مشهد

حال که به اهمیت و تفاوت سایت های فروشگاهی و دیگر سایت ها پی بردید باید این مورد را هم در نظر داشته باشید که ظاهر سایت شما مانند ظاهر مغازه و فروشگاه شما می باشد و باید آنقدر زیبا باشد که مشتری به محض ورود به سایت دیگر تمایلی به خارج شدن از آن را نداشته باشد.

بسیاری از شرکت های طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و دیگر شهرستان ها هستند که بسیار غیر اصولی عمل می کنند و مشتری زمانی به مشکلات موجود در سایت پی می برد که چند ماهی از شروع کار خود گذشته و دیگر دسترسی به شرکت مورد نظر ندارند و یا حتی اگر دسترسی دارند شرکت طراحی سایت مورد نظر پاسخگوی آن ها نمی باشد. شما برای انتخاب بهترین طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و یا هر جای دیگر در کشور باید به پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن شرکت توجه کنید.

گروه  ros تضمین بهترین خدمات و پشتیبانی را به شما مشتریان طراحی سایت فروشگاهی می دهد برای سفارش طراحی سایت به وب سایت ما مراجعه کنید.