051-37638100 [email protected]

در این مطلب قصد داریم تا نکات مهمی را در مورد چگونگی طراحی سایت در مشهد به شما یادآوری کنیم. با رز همراه باشید.

به ثبت رساندن دامنه

تصویر یک دامنه برای طراحی سایت در مشهد

آدرسی که کاربران هنگام ورود به وب سایت شما در نوار بالای صفحه مشاهده می کنند، لینک سایت یا همان دامنه نامیده می شود. پس در ابتدا باید دامنه ای متناسب با فعالیت های کاری ، خدمات و محصولات خود انتخاب کنید . تا انتهای این مقاله شرکت شما را طراحی وب سایت در مشهد تصور می کنیم . پس کلماتی مانند designer ، tarahi و … می توانند موضوعات خوبی برای فعالیت شما باشند.از دیگر نکاتی که باید در انتخاب آدرس سایت استفاده کنید اختصار و کوتاه بودن دامنه است زیرا این دسته کلمات بهتر در ذهن می نشینند و یادآوری آن برای مشتری هایتان راحت تر است و آنها می توانند با چند سرچ شما را در اینترنت پیدا کنند.
در انتهای دامنه باید میان tv  .info  .org  .biz  .net  .ir  .com.  یکی را انتخاب کنید که متناسب با کسب و کارتان باشد مثلا اگر طراحی وب سایت در مشهد  فقط در ایران فعالیت کند ir. گزینه مناسبی است اما اگر فعالیتی چند ملیتی دارید و می خواهید بین المللی فعالیت کنید از.com  استفاده کنید.

خرید هاست

هاست فضایی مانند هارد کامپیوتر است با این تفاوت که همواره به اینترنت متصل است و همیشه روشن است. شما در هاست مطالب، عکس ها، فیلم ها ،مقالات و … خود را ذخیره می کنید و کاربران هنگام مراجعه به صفحه ی  طراحی وب سایت در مشهد می تواند آنها را تماشا کنند. با این که هاست و دامنه دو مورد جدا از هم هستند اما می توانید از یک شرکت یا به صورت جداگانه خریداری کنید.

متصل نمودن دامنه و هاست به یکدیگر

بدین منظور DNS سرور را وارد صفحه ی کنترل پنل دامنه می کنیم. DNS ها حلقه ی واصل میان هاست و دامین می شوند و برای متصل بودن، باید به همه ی DNS های موجود دسترسی لازم را شرکت هاستینگ فراهم کرده باشد که معمولا خود شرکت این کار را انجام می دهد و بعد از آن شما می توانید با سرچ طراحی وب سایت در مشهد سایت خود را پیدا و مشاهده کنید.

طراحی کردن سایت

شاید شما در ابتدای کار باشید و بخواهید برای شروع کار یک وب سایت حرفه ای و عالی داشته باشید تا بتوانید مشتری های بیشتری برای شرکت طراحی وب سایت در مشهد جذب کنید و حکایت ((کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد)) نشود. پس باید برای شرکتتان که  طراحی وب سایت در مشهد است از یک شرکت طراحی سایت معتبر و ماهر که تجربه خوبی در این زمینه دارد کمک بگیرید.

اگر هم خود می خواهید دست به کار شوید قبل از آن باید موضوعات و زمینه کاریتان را به طور کامل  و مشخص آماده کنید تا بتوانید طراحی بهتری برای صفحه ی طراحی وب سایت در مشهد، متناسب با شغل خود داشته باشید. در این مرحله باید میان اصول استاتیک و داینامیک یکی را انتخاب کنید. اگر فردی مبتدی هستید بهتر است از شیوه ی داینامیک استفاده کنید زیرا مدیریت سایت در سیستم مدیریت کردن محتوا که در شیوه ی استاتیک است کار ساده ای نیست و ممکن است با مشکل روبرو شوید.