051-37638100 [email protected]

بعد از رشد اینترنت و وب در ایران، افرادی که به طراحی سایت روی آوردند به سرعت زیاد شد و تب رقابت تیم ها و گروه طراحی سایت بالا گرفت. در این میان تیم هایی به دلایل مختلف با شکست مواجه شدند و تیم هایی نیز بعد از کسب تجربه در این مسیر و با یاد داشتن کار تیمی توانستند از این برهه پر رقابت عبور کنند و با سابقه ای طولانی در امر طراحی سایت فعالیت خود را ادامه دهند. شاید ایجاد یک گروه طراحی سایت مشهدی و یا تهرانی کار راحتی باشد ولی با این حال هنوز هم ایجاد این گونه تیم ها در شهرستان های کوچک تر با مشکلاتی همراه است و کار را برای رشد این زمینه مقداری دشوار می کند. و لذا میتوان گفت بیشتر تیم های طراحی سایت در کشور مشهدی و یا تهرانی هستند. تیم رز یک گروه طراحی سایت مشهدی هستیم که سعی داریم تا تحولی در طراحی سایت ها حداقل در شهرمان ایجاد کنیم.

مزیت رقابتی سایت رز چیست؟

تصویری از جذب مشتری ها و ارتباط آن ها با گروه طراحی سایت مشهدی رز

طراحی های ما با ایده هایی خلاقانه، بدون کپی و متناسب با کار مشتری هایمان است. علاوه بر تمام این ها که اصول طراحی یک سایت خوب هستند، مشتریان ما از قیمت طراحی سایت بسیار خرسند اند. ما علاوه بر این که یک گروه طراحی سایت مشهدی هستیم و دوست داریم تا هم شهری های عزیز سایت های با کیفیت و خوبی برای مشتریانشان داشته باشند، علاقه مندیم تا بتوانند تمام این ویژگی ها را با قیمتی خوبی در کنار هم داشته باشند.

از قیمت و طراحی سایت در مشهد و متناسب و خلاقانه بودن کار ها که بگذریم به پشتیبانی همیشگی و مشتری مداری عالی میرسیم. قطعا زمانی که مشتریان هر شرکت از قیمت، کیفیت و پشتیبانی راضی باشند، می توانند برای آن شرکت به خودی خود سود آور باشند و این کار باعث می شود که اعتماد  مشتریان کسب شود تا پروژه های دیگرشان را نیز به همان شرکت بدهند و ما خوش حال می شویم که بتواینم با سیاست های متعدد و بیشتری در خدمت مشتریان عزیزمان باشیم.

تفاوت گروه طراحی سایت مشهدی با شهر های دیگر چیست؟

ما هوای هم شهری هایمان را داریم!  قطعا اگر مشکلی پیش بیاید و لازم باشد تا به صورت حضوری با مشریان صحبت کنیم ما این حق را به مشتری می دهیم تا بتواند نیرو ها و کادر ما را ببیند و بتواند از نزدیک با ما ارتباط داشته باشد.
مشتری حق دارد تا در صورت نیاز از یک شرکت که به صورت رسمی وجود دارد و در دفتری فیزیکی کار می کند، شکایت به عمل آورد. سعی ما بر این است تا بتوانیم این حق مشتری را نیز ادا کنیم!
گاهی هم ممکن است سایت شما حاوی مطالب و مقالاتی باشد که امنیت آن ها بسیار مهم است و نیاز دارید تا قرارداد افشای اطلاعات را از نزدیک با یک شرکت ببندید و در قراردادی کتبی و با مهر و اثر انگشت داشته باشید. ممکن است شما یک شرکت استارتاپی باشید که می خواهید کارتان را در فضای وب پرموت کنید و به یک وب سایت نیاز دارید. خب دقیقا ما برای همین اینجا هستیم! پروژه تان را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.