051-37638100 [email protected]

قطعا شما هم برای اینکه یک وب سایت برای خود راه اندازی کنید و وارد وب شوید درباره موضوعات مهم وب تحقیق کرده اید و با مقداری از آن ها آشنایید. همانطور که میدانید یکی از مهم ترین مبحث ها در طراحی سایت مبحث سئو و متخصص سئو می باشد.

سئو چیست؟

متخصص سئو سایت در مشهد

به طور خلاصه سئو به معنای بهینه سازی برای موتور های جستجو است. این ویژگی برای هر وب سایت امتیازی را قائل می شود تا توسط موتور های جستجو بهتر دیده شود. قطعا بهتر دیده شدن یک وب سایت به رشد و بازدید بیشتر آن کمک های زیادی می کند. سئو می تواند برای وب سایت شما به صورت رایگان مشتری جذب کند و شما با رعایت یکسری از قواعد و اصول می توانید به رتبه های اول گوگل بروید تا کلیک های بیشتری بر روی لینک های سایت شما انجام شود.

سئو کردن یک وبسایت راحت است؟

سئو کردن یک وب سایت کار راحتی نیست و برای انجام این اصول باید افرادی که متخصص سئو هستند به شما کمک کنند. دلیل اینکه شما به یک متخصص سئو نیاز دارید، تجربی بودن سئو است. منظور از تجربی بودن این است که افراد برای فهمیدن قوانین موتور های جستجو گر برای نمایش سایت شما تنها با تحقیق به جایی نمیرسند و باید روش های مختلف را امتحان کنند تا در آخر به یک روش مناسب دست یابند.

به عبارتی دیگر غذا های مختلفی را در روبروی موتور های جستجو گر می گذارند تا ببینند کدام غذا به ذائقه آن ها خوش تر می آید. و بعد از این آزمایش سعی میکنند همیشه با همان نوع غذا از موتور های جستجوگر پذیرایی کنند. این که شما بخواهید به تنهایی تمام این غذا ها را تست کنید تا به نتیجه نهایی برسید بسیار زمان بر است و از نظر مالی نیز به صرفه نیست؛ علاوه بر این ها وقت زیادی را هم از دست می دهید و در این مواقع بهترین راه دادن کار به دست کاردان است!

افراد متخصص سئو چه میکنند؟

افرادی که متخصص سئو هستند راه های مختلف برای بازدهی بیشتر، با سرعت تر و همچنین کم هزینه تر را یاد دارند و می توانند با سرعت بسیار بالایی (نسبت به شما که تازه می خواهید در این مبحث ورود کنید و از روش های مختلف به کشف این قواعد بپردازید) وبسایتتان را به رتبه های اول در گوگل برسانند.

یک سری از این اصول در یک چهارچوب معین قرار دارند و شما میتوانید از طریق گوگل و همین وب به آن ها دست یابید و یا با شرکت در چندین سمینار به برخی از آن ها پی ببرید ولی تمام این مواردی که در اکثرا همایش ها، وبسایت ها و … گفته میشود اصول اصلی سئو هستند ولی خب شاید سایتی در وب وجود داشته باشد که در حال ارائه تجربیات خود به کاربران است. اما مشکل اینجاست که پیدا کردن ای وبسایت های با ارزش کار آسانی نیست و ممکن است از هر ۱۰۰ سایت در حوزه طراحی سایت و سئو یک یا دو سایت از تجربیاتشان به شما بگویند.