051-37638100 [email protected]

اگر شما هم یک به دنبال یک تیم هستید تا برایتان طراحی سایت فروشگاهی در مشهد را انجام دهد و برای انتخاب درست در بین تیم های مشغول در این زمینه که در مشهد هم فعالیت می کنند به مشکل خورده اید و به دنبال پارامتر هایی هستید که بتوانید به کمک آن ها یک تیم مناسب پیدا کنید با رز در این مقاله همراه باشید.

برای شروع باید به یک سری از موارد که احتمالا بعضی از آن ها را می دانید اشاره کنیم اما گفتن این موارد در اول مقاله لازم است. طراحی سایت های فروشگاهی به نحوه های مختلف انجام می شود و ممکن است شما تا به حال در فضای فیزیکی فروشگاهی داشته باشید و بخواهید آن را وارد فضای اینترنتی کنید تا بتوانید از مزایای اینترنت در کسب و کارتان استفاده کنید. گاهی هم ممکن است که شما می خواهید یک فروشگاه را به صورت رسمی و تنها در وب راه اندازی کنید که در این صورت نحوه کار متفاوت خواهد بود. سعی خواهیم کرد در این بخش درباره نحوه انجام این کار ها بگوییم.

فروشگاه های فیزیکی در ورود به وب

برای انجام این کار لازم است تا شرکت طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و یا هر مکان دیگری در دنیا، اول مستندات را دریافت کنند و با هماهنگی شما که می خواهید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، موارد لازم و نیاز های شما را بپرسند تا بتوانند با کمک خلاقیت، یک طرح فتوشاپی از فروشگاه شما را در برنامه ای مانند فتوشاپ پیاده سازی کنند. پس از ایجاد طرح های پی اس دی که در فتوشاپ طراحی شده اند و تحویل آن ها به تیم کد نویس، این تیم باید سعی کند تا آن طرح های پی اس دی را به کمک کد های مختلف در صفحات وب ایجاد کنند.

سپس برای ایجاد کامل بخش های دیداری سایت (بخش هایی که مشتریان از وب سایت یا فروشگاه شما می بینند و با آن ها سر کار دارند) و باگ گیری آن ها به همان صورتی که شما می خواهید و البته از نظر فنی درست است، نوبت کار به تیم برنامه نویس می رسد. تیم برنامه نویس با کمک زبان های مخصوص که برای پروژه شما لازم هستند کد ها را پویا می کند و در واقع باطن سایت که کاربران آن را نمی بینند را با روت آن (بخش دیداری سایت) هماهنگ کند.

به عنوان مثال زمانی که شما بر روی دکمه ای کلیک می کنید تا برنامه ای اجرا شود و فایلی آپلود و یا ذخیره گردد در حال استفاده از کد هایی هستید که برنامه نویس زحمتشان را کشیده است! تمامی اعمال که در سایت ها انجام می شود و برای شروع آن ها نیاز به یک کار و یا حرکت خاص است توسط برنامه نویسان انجام می شود. تیم برنامه نویس کار طراحی سایت فروشگاهی در مشهد را برایتان تمام میکند و شما میتوانید پس این مرحله و بازرسی آن از نظر فنی و دیداری سایت را تحویل بگیرید و محصولاتتان را بارگذاری کنید.

مواردی که در بالا گفته شد اصول و روال اولیه طراحی یک وبسایت یا فروشگاه خوب است. در مقالات بعدی بیشتر درباره ویژگی های طراحی یک سایت فروشگاهی خوب و نحوه تشکیل آن ها خواهیم گفت.