051-37638100 [email protected]

اگر در حال مطالعه ی این مقاله هستید یعنی علاقه مند به ساخت سایت در مشهد هستید. میخواهید با این کار کسب و کارتان را گسترش دهید؟ شک دارید که این کار به اندازه ی کافی موثر واقع می شود یا خیر؟ از نظر نگارنده ی این مقاله ساخت سایت در مشهد به تنهایی برای درآمد مالی بیشتر کافی نیست. پیشنهاد می کنم برای توضیحات بیشتر ادامه ی مقاله را از دست ندهید.

ساخت سایت فقط اولین قدم است

طراحی و ساخت سایت در مشهد

بسیاری از افراد تصور میکنند که با ساخت سایت فورا تجارتشان پرسود میشود و از فردا مانند دیجیکالا می شوند! متاسفانه این تصور اصلا به واقعیت نزدیک نیست. با ساخت سایت در مشهد شما می توانید اولین قدم برای گسترش کسب و کار خود را بردارید اما کار های بیشتری نیز لازم است. پس از آنکه سایت خود را طراحی کردید تازه متوجه خواهید شد که باید خودتان را به مخاطبان معرفی کنید. سایت شما تازه تاسیس شده و می بایست در موتور جستجوی گوگل با هم صنفی های خود رقابت کنید. در این بین معمولا آنهایی رقابت را می برند که بین ده الی بیست رتبه ی اول باشند.حالا بعد از ساخت سایت چطور می توان به رتبه های بالای گوگل رسید؟

سئو وارد می شود!

با رونق گرفتن ساخت سایت در دنیا لازم شد که سایت ها رتبه بندی شوند. این امر باعث میشود بهترین نتایج و سایت ها به مخاطبان نمایش داده شود. در همین راستا شرکت گوگل برای رتبه بندی سایت ها پروتکل ها و قوانینی را ایجاد کرد. این قوانین سبب بوجود آمدن یک علم جدید در عرصه ی طراحی وب شدند به نام سئو. اما سئو به چه معناست؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization  به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. این علم بر پایه ی قوانینی که شرکت گوگل طراحی کرده بوجود آمده است. پس از ساخت سایت شما لازم است که خدمات و فعالیت های خودتان را در وبسایت خود شرح دهید و در مورد آنها بنویسید. اگر گوگل متوجه شود که شما از مطالب سایت های دیگر کپی می کنید بعد از مدتی شما را جریمه خواهد کرد. این جریمه به معنای پایین رفتن در نتایج گوگل خواهد بود. این مطلب یکی از ساده ترین قواعد سئو می باشد. برای اطلاع بیشتر در مورد سئو می توانید از متخصصین وبسایت رز کمک بگیرید.

آیا با این ها موفق میشویم؟

در مورد طراحی سایت نوشتیم و گفتیم که نیازمند بهره گیری از سئو هستیم. حالا با وجود این اقدامات آیا کار تمام است؟ می توانیم در انتظار درامد خوب باشیم؟ یکی دیگر از اقدامات مورد نیاز پشتیبانی حرفه ای و به موقع از مشتریان است. مخاطبان وبسایت شما با خواندن مطالب ترغیب به استفاده از خدمات شما می شوند. گاهی برای برخی افراد ممکن است ابهاماتی پیش بیاید. در این مواقع لازم است به سرعت پاسخگو باشید تا رضایتمندی مخاطبان را به همراه داشته باشید.

با همه ی این تفاسیر اگر علاقمند به ساخت سایت در مشهد هستید میتوانید از وبسایت رز کمک بگیرید.