051-37638100 [email protected]

همانطور که در مطالب گذشته در مورد روانشناسی طراحی هر وب سایت متناسب با مردم مقیم و مرتبط با آن سایت گفتیم، در این مقاله نیز سعی داریم تا بیشتر بر اهمیت این موضوع اشاره کنیم و از تاثیرات یک طراحی سایت خوب برایتان بگوییم. کار ما در رز این است تا بتوانیم تمام نیاز های شما مشتریان و همشهریان عزیز بر طرف کنیم. این نیاز ها ممکن است در برخی موارد طراحی سایت در مشهد متناسب با نیاز های مشتری باشد و یا گاهی نیز ایجاد اعتبار، داشتن پشتیبانی خوب، نیرو های متخصص و قیمت مناسب باشد.

در ضمن این نکته نیز حائز اهمیت است که تمامی موارد استفاده شده در این مطلب بر اساس ویژگی های استان خراسان رضوی و به خصوص مردم شهر مشهد می باشد و ممکن است که این ویژگی ها در دیگر شهر متفاوت باشد.

تاثیر رنگ در طراحی سایت

رنگ ها یکی از مهم ترین موارد در طراحی سایت، بنر های تبلیغاتی، دیجیتال مارکتینگ و… هستند که تاثیر بسیار زیادی بر روی ضمیر ناخودآگاه و آگاه مشتریان دارند. رنگ ها میتوانند در میزان اعتبار بخشی، میزان ماندن در سایت، رفتن به لینک های دیگر و ادامه دادن به خواندن یک مطلب و همچنین به خرید های سایت نقش بسزایی داشته باشند.
به عنوان مثال اگر شما یک وب سایت برای فروش کالا های مختلف فروشگاهی دارید، بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که در بخش هایی تند باشند و در بخش هایی نیز آرامش بخش و نماد هوشیاری و انتخاب درست. شاید به تبلیغات پفک ها و خوراکی هایی مانند این دقت کرده باشید؛ این شرکت ها معمولا از رنگ هایی استفاده میکنند تا مشتریان سریعا اجناس را بخرند و نوش جان کنند. اما در برخی محصولات نیاز است تا ابتدا مشتریان احساس رضایت از خرید کنند و به آن ها رنگ هایی داده شود تا حس کنند انتخابی هوشمندانه انجام داده اند.

رعایت تمامی این موارد به ظاهر ساده فقط و فقط توسط یک طراح حرفه ای انجام می شود و شاید در نظر خیلی ساده بیایند اما در طولانی مدت قطعا تاثیرات بسیار زیادی را بر روی کسب و کار شما میگذارند.

سرعت سایت

تصویر سه نفر که برای طراحی سایت در مشهد کار میکنند

طراحی سایت در مشهد نحوه خودش را دارد و طراح باید به افراد دقت کند. مشهد به دلیل اینکه یک کلان شهر در ایران است و زندگی مردم به صورت آپارتمانی در حال انجام است نیاز دارد تا از تمامی نقاط و هر لحظه وقت استفاده مفید شود. به عبارتی دیگر اگر در طراحی سایت در مشهد ما نکاتی درباره سرعت سایت را رعایت نکنیم افراد خیلی زود تر از سایت خارج میشوند تا وبسایت هایی که برای مردم سهر های کوچک تر طراحی می شوند.

نحوه برش اشکال و اضلاع طراحی سایت در مشهد

همانطور که در بالا گفتیم به دلیل زندگی نزدیک به هم افراد و بالا رفتن تراکم جمعیت در مشهد معمولا افراد سعی دارند تا بتوانند محیطی را برای خرید خود انتخاب کنند تا در آرامش به خرید بپردازند. شما نیز میتوانید از این نیاز استفاده کنید و به آن ه محیطی بدون گوشه و با رنگ های ملایم تحویل دهید تا در رشد کسب و کارتان راه را هموار کنید.