051-37638100 [email protected]

دوستان زیادی هستند که علاقه مندند که تخصص طراحی وب در مشهد را فرا بگیرند اما نمی دانند استارت کار را باید از کجا بزنند !!
به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب اشاره ای در این زمینه داشته باشیم  تا افراد بیشتری با طراحی وب آشنا بشوند.

یادگیری زبان html

به دست آوردن تخصص طراحی سیات در مشهد

اگر میخواهید به تخصص طراحی سایت در مشهد برسید، شروع کارتان را باید با یادگیری زبان HTML همراه کنید چون از این زبان در ساختن بدنه اصلی وب و ایجاد اسکلت آن بکار می رود . اگر بخواهید در زمینه کسب تخصص طراحی وب در مشهد فعالیت کنید ، باید از هر کدام از زبان های برنامه نویسی که استفاده می کنید ، خروجی انتهایی آنها به شکل کد html در آمده باشد.

آشنایی با زبان css

یک فرد متخصص طراحی وب در مشهد به منظور زیبا سازی و آراستگی صفحه پس از پیکربندی و ساختن ساختمان صفحه به کمک HTML ، از CSS استفاده می کند . دلیل بوجود آمدن CSS ، جدا سازی شکل نمایش تگ ها از ساختار پیکربندی صفحه ی وب است. از CSS برای تعیین ویژگی هایی چون رنگ ، فونت ، سایز قلم و …استفاده می شود تا بتواند زیبایی بهتری برای کاربر ایجاد کند.

برنامه نویسی جاوا اسکریپت

حالا که نسبتا در HTML و CSS کار آزموده شدید باید بتوانید صفحات سرویس هایی همانند میهن بلاگ، بلاگ اسکای و … که به شکل استاتیک هستند را طراحی نمایید. اگر می خواهید تخصص طراحی وب در مشهد را به شکل حرفه ای تری یاد بگیرید، به کمک زبان جاوا اسکریپت (javascript) به مقصود خود می رسید. جاوا اسکریپ صفحه ی وب شما را به کمک ویژگی های جذابش، دلنشین تر و پویا تر می کند و کمک می کند تا مخاطب وقت بیشتری را صرف سایت شما بکند. البته این زبان در مقایسه با زبان های HTML و CSS نیاز به وقت و تلاش مضاعفی دارد تا بتوان آن را به خوبی یاد گرفت.

تفاوت دیگرش در این است که جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی است اما HTML و CSS زبان های نماد گذاری می باشند. اگر می خواهید میزان بیشتری از این زبان لذت ببرید سراغ library هایی مانند Query بروید تا بتوانید لذت غرق شدن در تخصص طراحی وب در مشهد را در این زبان برنامه نویسی متوجه شوید.

تخصص طراحی وب در مشهد

تخصص طراحی وب سایت در مشهد

اگر عاشقانه علاقه مند به این حرفه هستید، به شما توصیه می کنیم یک زبان برنامه نویسی سمت سرور مانند php یا asp.net را به شکل کامل و همراه با برنامه ریزی فرا بگیرید. در این صورت اگر در آینده خواستید یک برنامه تحت وب بزرگ بزنید، می توانید خودتان این کار را به شکل دلخواه انجام دهید. البته یادگیری این زبان که شاید انرژی و تمایلی فراتر از تخصص طراحی وب در مشهد بطلبد، بدون علاقه مانند آب در هاون کوبیدن است و بازدهی مطلوبی برای شما ندارد.
اگر علاقه داشتید که درمورد ابزار های مورد نیاز کد نویسی با هم صحبت کنیم در قسمت نظرات، سوالات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید. خوش حال می شویم بتوانیم کمکتان کنیم.