051-37638100 [email protected]

در مقاله قبلی طراحی سایت وردپرس به اهمیت ورود به فضای مجازی و اینترنت و همچنین ساخت وب سایت با سیستم های مدیریت محتوا اشاره کردیم.  طراحی سایت وردپرس در مشهد یکی از اتفاقاتی است که امروزه و اخیرا در حال افزایش است. شاید بتوان علت این افزایش را به گردن دانشجویان کامپیوتر و یا شرکت های طراحی سایت در مشهد انداخت. قطعا با ورود پر قدرت وردپرس به بازار جهانی تقاضا ها برای طراحی سایت با این CMS بالا رفته است. اما این گونه طراحی ها در مشهد به سمت فقط راه اندازی وب سایت می رود.

طراحی سایت وردپرس در مشهد چرا تا این حد زیاد است؟

خوب بودن و داشتن مزایای بسیار زیاد وردپرس و از طرفی رکود اقتصادی در ایران باعث شده است تا افراد بیشتری به فکر طراحی سایت وردپرسی بیفتند.
مشکلی که الان در مشهد به وجود آمده است این است که این شرکت های طراحی سایت و یا افرادی که به وردپرس مسلط (یا نیمه مسلط!) هستند بیشتر از اینکه به فکر رفع نیاز مشتری خود باشند به فکر در آوردن پول هستند و این به کیفیت کار ضربه بزرگی میزند.

 قطعا اینکه هر شخص برای خود یک وب سایت داشته باشد برای رشد فرهنگی و علمی مردم بسیار عالی و محترم است. اما اینکه محتوا های تکراری و سایت های تکراری و خسته کننده به وجود بیایند هیچ نشانه ای از فرهنگ ندارد.

ویژگی های لازم برای طراحی سایت وردپرس در مشهد

تصویری از لوگو وردپرس بر روی یک مانیتور و ابزار های آن در طراحی سایت وردپرس در مشهد

برای اینکه بتوانیم یک طراحی سایت وردپرس پیدا کنیم که البته در کنار تحویل پروژه بر روی مشتری مداری و همچنین کیفیت متمرکز باشد، بهتر است از فاکتور هایی که پیش از این برای شرکت های خوب طراحی سایت گفته ایم مراجعه کنید. برای راحتی شما عزیزان به مقداری از آن ها اشاره ای خواهیم داشت:

مشتری مداری، پشتیبانی بیست و چهار ساعته و طولانی مدت، داشتن اعتبار و سابقه کافی در امر طراحی سایت خصوصا طراحی سایت وردپرس در مشهد (باز هم قبلا به این مورد اشاره شده که طراحی سایت در مشهد و یا در شهر های دیگه چرا با هم متفاوت هستند)، داشتن رزومه عالی در امر طراحی سایت، ارزان بودن قیمت طراحی، کیفیت عالی و استفاده از طراحی های مفهومی که با توجه به شهر و کار شما انجام شده اند.

استفاده از لایسنس پلاگین ها و قالب ها

این که یک فرد یا شرکت برای شما سایتی را طراحی کند که جلوه ای بسیار عالی و قیمتی مناسب داشته باشد نشان از خوب بودن یا بد بودن آن طراح نیست. شما به عنوان یک مشتری هوشمند باید به مواردی که در وب سایتتان اتفاق می افتد دقت داشته باشید. یکی از این بحث ها در طراحی سایت وردپرس در مشهد و یا هر شهر دیگری این است که طراح از نسخه های لایسنس و غیر کرک استفاده کند. این امر باعث می شود تا با افزوده شدن یک آپدیت به آن پلاگین و یا قالب بتوانید به راحتی امکانات جدید را به آن افزوده و  از آن استفاده کنید.

رز در تلاش است تا بتواند طراحی سایتی کامل، با داشتن تمام امکانات برای شما در رشد کسب و کارتان سهیم باشد. با ما همراه باشید.