051-37638100 [email protected]

Search Engine Optimization یا بهینه سازی موتور جستجو که به اختصار سئو نامیده می شود به این معناست که پس از جستجو در موتورهای جستجو، یک وب سایت بالاتر و بهتر از دیگر وب سایت ها دیده شود. بهینه سازی سایت مشهد اصلا کار ساده ای نیست و به راحتی نمی توان آن را پیاده سازی و اجرا کرد. در اولین گام برای بهینه سازی سایت بایستی به ساختار سایت از لحاظ کدنویسی در طراحی وب سایت توجه شود تا موتور های جستجو به راحتی سایت شما را قبول کنند. چنانچه علاقه دارید تا در مورد بهینه سازی سایت مشهد بیشتر بدانید با رز همراه باشید.

اگر شما به سئو سایت در مشهد علاقه مند هستید باید ویژگی های بارزی داشته باشید و آن ها را در خود پرورش دهید. یک سئو کار حرفه ای باید فردی صبور و شکیبا باشد و همچنین باید پشتکار بالایی داشته باشد. الگوریتم های موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تغییر هستند و یک سئوکار باید اطلاعاتش را کاملا به روز نگه دارد و از الگوریتم های جدید اطلاع پیدا کند و آن ها را به کار گیرد.

به طور مثال در سال ۲۰۱۸ ریسپانسیو بودن وب سایت ها اهمیت زیادی در رتبه بندی گوگل پیدا کرد. سایت هایی که به درستی در دیوایس های مختلف مخصوصا موبایل نمایش داده نمی شدند با افت زیادی رو به رو شدند و رتبه و جایگاه خود را از دست دادند.

اهداف بهینه سازی سایت مشهد

تصویری از یک نوشته که در موردعملکرد و استراتژی بهینه سازی سایت مشهد توضیح می دهد

  1. بازدید وب سایت را به شدت بالا می برد.
  2. با استفاده از بهینه سازی سایت مشهد به خوبی می توانید برند سازی کنید و برند خود را بر سر زبان ها جاری سازید.
  3. سئو ترافیک سایت را به طرز شگفت انگیزی افزایش می دهد.
  4. رتبه وب سایت را نسبت به دیگر رقبای کسب وکار شما بالاتر می برد و باعث می شود بالاتر ازدیگران دیده شوید و بازدید بیشتری داشته باشید.
  5. تمام نکات بالا دست به دست هم میدهند تا فروش شما بیشتر از گذشته شود.
  6. بهترین و ارزانترین ابزار برای تبلیغات است. سئو برخلاف دیگر روش های تبلیغات دقیقا بازار هدف و مخاطبان شما را هدف قرار می دهد و این امر به راحتی می تواند فروش کالا و خدمات شما را افزایش دهد. به همین دلیل می توانیم بگوییم بهینه سازی سایت مشهد جزو روش های کم هزینه و پر بازده بازاریابی اینترنتی است.

آیا هزینه برای بهینه سازی سایت توجیه اقتصادی دارد؟

آمار نشان می دهد که سه نتیجه اول در صفحه اول نتایج گوگل حدود ۵۸/۴ درصد کلیک ها را در بر می گیرد. سئو در بلندمدت باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت می شود و این برای شما سود بالایی در بر دارد.

هیچ جای تعجب نیست که رقبا برای رسیدن به سه رتبه اول مخصوصا رتبه یک گوگل رقابت می کنند. همچنین جایگاه اول معمولا ۳۶/۴ درصد بازدیدکنندگان را به خود اختصاص می دهد. بسیاری از سایت ها با این روش به ترافیک بازدید زیادی دست می یابند و می توانند فروش خود را بالا ببرند.

دلیل دوم هم این است که جستجوکنندگان پیوندهای طبیعی را به پیوندهای لیست های پرداخت شده ترجیح می دهند و بیشتر بر روی آن ها کلیک می کنند. این هم دلیل دیگری که سئو اهمیت دارد و تمام هزینه ها به راحتی با فروش بیشتر باز می گردد.