051-37638100 [email protected]

با توجه به گسترش روز افزون فضای مجازی و اینترنت و تمایل مردم و کاربران در استفاده از این فضا اکثر کسب و کار ها به این نتیجه رسیده اند که برای ماندن در عرصه ی رقابت چاره ای به جز ورود به دنیای اینترنت را ندارند. در این مقاله می خواهیم درباره طراحی سایت و به خصوص طراحی سایت وردپرسی در مشهد و سایر شهر ها توضیحاتی به شما کاربران و علاقه مندان ورود به این حوزه بدهیم.

چرا طراحی سایت وردپرسی در مشهد؟

تصویری گرافیکی از طراحی سایت وردپرسی

راه های گوناگونی برای وارد کردن کسب و کار ها به دنیای مجازی وجود دارد که از شناخته شده ترین راه ها استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک است و راه دیگر استفاده از وبسایت های اینترنتی می باشد. استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کار های کوچک بسیار مناسب است، چرا که تقریبا هیچ هزینه ای ندارد و به راحتی می توان در آن تبلیغات کرده و مخاطبان زیادی را جذب کرد. اما شبکه های اجتماعی مشکلات مخصوص خود را دارند.

با توجه به مشکلات شبکه های اجتماعی، به کسب و کار های بزرگ پیشنهاد می شود که برای ورود به دنیای اینترنت از بستر وب سایت های اینترنتی استفاده کنند. البته استفاده از وب سایت های اینترنتی کمی هزینه بر است اما نتایجی که در آینده از آن بدست خواهد آمد بسیار متفاوت خواهد بود. به همین دلیل طراحی سایت وردپرسی در مشهد و دیگر شهر های ایران بسیار پر طرفدار است.

چرا استفاده از سایت های وردپرسی؟

بستر های زیادی برای سایت های اینترنتی وجود دارد مانند وردپرس، جوملا، opencard و … که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و برای نوع خاصی از وب سایت های اینترنتی مناسب اند. اما در این میان سیستم مدیریت محتوای وردپرس قوی ترین و انعطاف پذیر ترین سیستم می باشد که توسط آن می توان انواع وب سایت های اینترنتی را راه اندازی کرد. از وب سایت های فروشگاهی گرفته تا وب سایت های شرکتی و مجلات خبری و یا حتی وبلاگ های شخصی، همگی این مدل ها را می توان به بهترین نحو به وسیله ی سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کرد. این سیستم به خودی خود رایگان است اما افزونه های و قالب های وردپرسی معمولا برای کاربران هزینه دارند.

البته وردپرس در ابتدا یک سیستم مدیریت محتوا برای وبلاگ ها بوده و به همین دلیل نیز بسیاری از کاربران بر این باورند که با وردپرس نمی توان وب سایت های فروشگاهی راه اندازی کرد. اما کاملا در اشتباهند. گروه توسعه دهنده ی وردپرس جزو بزرگترین گروه های توسعه ی وب در دنیا هستند و برای این موضوع بهترین ابزار را تولید کرده اند. وردپرس دارای یک افزونه ی فروشگاه ساز به نام ووکامرس می باشد که جزو شگفت انگیز ترین افزونه های فروشگاهی در دنیا است و به وسیله ی آن می توان یک فروشگاه کامل راه اندازی کرد. با این افزونه نه تنها می توان محصولات فیزیکی به فروش رساند بلکه می توانید بلیط های اینترنتی و یا حتی محصولات دانلودی را نیز در آن به فروش بگذارید.

مجموعه ros خدمات طراحی قالب و طراحی سایت وردپرسی در مشهد و سایر شهر های ایران را به بهترین نحو برای شما کاربران انجام می دهند. برای ارسال سفارش طراحی سایت به سایت ما مراجعه کنید.